08 Φεβρουαρίου 2014

Νίκη της ομάδας μας 1-0 και... μεταγραφές!.(VIDEO - ΓΚΟΛ, ΦΩΤΟ)

Η ομάδα μας νίκησε με 1 - 0 την αντίστοιχη της Ματαράγκας, μετά από εκτέλεση φάουλ απευθείας από τον Καρανίκα στο 2ο ημίχρονο.

Η Ένωση ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ είχε τις ευκαιρίες αλλά γκολ δεν ερχόταν και το 1ο ημίχρονο κύλησε στο 0-0. Στο 2ο ημίχρονο συνεχίστηκε ο ρυθμός και τελικά το γκολ ήρθε περίπου στο 65 με 70 με το υπέροχο φάουλ του Καρανίκα.

Στον αγώνα είχαμε και τον Ρισάνο Γεράσιμο, που επέστρεψε από τον Όμηρο Νεοχωρίου που είναι μια πολύ σημαντική προσθήκη και πάντα απαραίτητος.
  Άλλη μια μεταγραφή είναι ο έμπειρος Βλαχογιάννης από τη Γλυφάδα Δωρίδος και έχει αγωνιστεί στο παρελθόν Λυγια, Τρίκορφο, Δάφνη. Μπήκε σε αλλαγή στο 85, και οι δυο μεταγραφές ήρθαν  με την πρωτοβουλία του Γερασίμου. Λουκά (Διευθυντής στο κατάστημα τράπεζας Πειραιώς στο Νεοχώρι).
  Ξανά οι φίλοι της ομάδας έδωσαν το παρών στο γήπεδο και στήριξαν τους παίκτες μας.
Ελπίζουμε κάθε φορά να είναι στο πλευρό τους και να βοηθήσουμε το καλύτερο αύριο.